خانهمحصولاتخازنتانتالم - پلیمر خازنT540D476M020BT8505
T540D476M020BT8505 Image
تصاویر فقط برای مرجع هستند مشخصات مشخصات محصول را ببینید
T540D476M020BT8505
Mfr# T540D476M020BT8505
Mfr. KEMET
شرح CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
وضعیت RoHs سازگار با استاندارد RoHS غیر سازگار
اطلاعات بیشتر درباره KEMET T540D476M020BT8505 اطلاعات بیشتری کسب کنید
برگه های اطلاعات T540D476M020BT8505.pdf
شرح
  • در انبار:0 pcs
  • به سفارش:0 pcs
  • کمترین:1 pcs
  • چند برابر:1 pcs
  • سرب زمان کارخانه::Call
برای ارسال درخواست برای نقل قول از فرم زیر استفاده کنید
*مقدار
*بخش شماره
*پست الکترونیک
*نام تماس
*تلفن
*شرکت
پیام
شماره قطعه T540D476M020BT8505
سازنده KEMET
ولتاژ - DC معکوس (VR) (حداکثر) 20 V
سفر محدوده ±20%
نکته - نوع D
تکنولوژی Surface Mount
نوار شامل Molded
نامهای دیگر Active
حداقل هسته مقطع (امین) میلی متر² 2917 (7343 Metric)
محدوده اندازه گیری 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
LED رنگ KO-CAP® T540
مقاومت ظاهری -55°C ~ 125°C
قالب دادهها 100mOhm @ 100kHz
کنونی - خروجی (نوع) -
بنادر مس High Reliability
تماس با زمان بندی 47 µF
کد کلاس 0.122" (3.10mm)
سرعت کارت 2000 Hrs @ 125°C