خانهمحصولاتسلف، کویل، چوکسلف های ثابتFDSD0630-H-6R8M=P3
FDSD0630-H-6R8M=P3 Image
تصاویر فقط برای مرجع هستند مشخصات مشخصات محصول را ببینید
FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr# FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr. Murata Electronics
شرح FIXED IND 6.8UH 3.7A 61MOHM SMD
وضعیت RoHs
اطلاعات بیشتر درباره Murata Electronics FDSD0630-H-6R8M=P3 اطلاعات بیشتری کسب کنید
برگه های اطلاعات 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
شرح
  • در انبار:0 pcs
  • به سفارش:0 pcs
  • کمترین:1 pcs
  • چند برابر:1 pcs
  • سرب زمان کارخانه::Call
برای ارسال درخواست برای نقل قول از فرم زیر استفاده کنید
*مقدار
*بخش شماره
*پست الکترونیک
*نام تماس
*تلفن
*شرکت
پیام
شماره قطعه FDSD0630-H-6R8M=P3
سازنده Murata Electronics
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS
برگه های اطلاعات 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
سفر محدوده ±20%
تکنولوژی Surface Mount
نوار شامل Drum Core, Wirewound
قطعنامه گام 100 kHz
نامهای دیگر Last Time Buy
تعداد پورت -
سر و صدا 6.8 µH
حداقل هسته مقطع (امین) میلی متر² Nonstandard
محدوده اندازه گیری 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
LED رنگ FDSD0630
مقاومت ظاهری -20°C ~ 100°C
قطر - در خارج، غیر گسترده Shielded
کنونی - تیره (نوع) Metal
نوع بند ناف 61mOhm Max
فرم تماس -
کد کلاس 0.118" (3.00mm)